Сали  –  Oдмор сместување - Објект со апартмани

 • Основни информации за предметот: 
 • Вид на објект, Frančeska - with parking;, Sali I ulica br. 6, 23281 Сали Пријавување Одјавување Код на објектот: o14417.
 • Туристички понуди во близина: 
 • Услуги: 
 • бесплатно паркиралиште, двор
 • дополнителни услуги: 
 • бесплатно користење на скара
 • Плажи во близина на објектот: 
 • плажа со ситни каменчиња, камена, бетонирана
 • Одалеченост: 
 • Town center: 50 m Nearest beach: 150 m Sea: 75 m Restaurant: 150 m Grocery store: 150 m
Tуристичка мапа
 • Детали: 
 • Tип единица:  Апартман (5+0). Kод единица:  u5175. создадени:  27.4.2016. Добавувач :  Mare for Holiday-Link d.o.o. . Последно ажурирање на податоците:  10.06.2023 20:00:02.
 • Главни карактеристики: 
 • бесплатен wifi, Вкупна квадратура на внатрешниот простор 70, Спрат на сместувачката единица, спални соби 2, купатила 1, Број на тераси 2, клима апарат врачунат во цената, ТВ, сателитски програми.
 • информации: 
 • Број на ѕвездички. Вкупна квадратура на внатрешниот простор 70. спални соби 2. дневни соби 1. Број на кујни 1. купатила 1. Број на тераси 2. Спрат на сместувачката единица.
 • Спална соба 2: 
 • Подот на спалната соба паркет. Кревети . Постелнината е расположива за употреба.
 • Спална соба 1: 
 • Подот на спалната соба ќилим. Кревети . Постелнината е расположива за употреба.
 • Дневни соби: 
 • Опис. Од просториите за престој се излегува на тераса. Подот на просториите за престој. клима апарат врачунат во цената, греење врачунато во цената, ТВ, сателитски програми.
 • кујна: 
 • маса и столчиња, лавабо, шпрет со 4 круга, шпорет на струја и плин, рерна, фрижидер, замрзнувач, тостер.
 • интернет: 
 • бесплатен wifi.
 • бања: 
 • када, клозет, машина за перење, плочки, пешкири.
 • Балкон / тераса 1: 
 • Квадратура на терасата 8 m2. терасата е наткриена.
 • Балкон / тераса 2: 
 • Квадратура на терасата 20 m2. терасата е во приземје-градинска тераса.
 • домашни миленици: 
 • не се примаат домашни миленичиња.
A1 (5+0) : Prices 2023 EUR (HRK)
Бр. на лица 9.6.2023
22.6.2023
23.6.2023
6.7.2023
7.7.2023
17.8.2023
18.8.2023
24.8.2023
25.8.2023
7.9.2023
8.9.2023
31.12.2023
1.1.2024
8.6.2024
9.6.2024
22.6.2024
23.6.2024
6.7.2024
7.7.2024
17.8.2024
18.8.2024
24.8.2024
25.8.2024
7.9.2024
8.9.2024
31.12.2024
1 - 5 84.15 EUR 84.15 EUR 84.15 EUR 84.15 EUR 84.15 EUR 84.15 EUR 84.15 EUR 84.15 EUR 84.15 EUR 84.15 EUR 84.15 EUR 84.15 EUR 84.15 EUR
мин. ноќевања 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7
пристигнување Било кој ден Било кој ден Било кој ден Било кој ден Било кој ден Било кој ден Било кој ден Било кој ден Било кој ден Било кој ден Било кој ден Било кој ден Било кој ден

Прикажаната цена е за единица за дефиниран број на луѓе.. Пресметката на цените од евра во куни се врши по курс на 7,53450

Вклученo: Клима, Греење, Интернет, Паркинг место, Завршно чистење

Легенда: термините со црвена позадина се резервирани

Полињата означени со ѕвездичка (*) се задолжителни!

Цена закупa

{{calcPrice | number:2 }} € ({{calcPriceHrk | number:2}} HRK)

Action:

{{calcAction | number:2}} € ({{calcActionHrk | number:2}} HRK)

{{charge.text}}:

{{charge.value | number:2}} € ({{charge.value_hrk | number:2}} HRK)

Вкупната цена

{{calcTotal | number:2}} € ({{calcTotalHrk | number:2}} HRK)

Повратен депозит:

{{calcDeposit | number:2}} € ({{calcDepositHrk | number:2}} HRK)

No price for selected period - ask supplier for price.

Please fill all children ages fields.

Number of people greater than capacity.

Условите и условите на добавувачот Политики за откажување

Ако не сакате да резервирате сега, наместо да имате повеќе прашања, ве молиме пополнете ги и кликнете на "Испрати пребарување".

Локална агенција
Oбјави статија
Сопственици, менаџери, вработени ресторани, клубови, настани и останати содржини, напиши своја рецензија на туристичката мапа. Објави статии, слики и видеа БЕСПЛАТНO.

Патници Сте посетиле интересен ресторан, бар, атракција, настан? Поделете ги своите позитивни искуства! Напишете статија, објавете видео или фотографии кои сте ги

Препорачани локации
Хрватска - Сите дестинации