Сплит  –  Oдмор сместување - Објект со апартмани, A1 (3+1)

 • Детали: 
 • Tип единица:  Апартман (3+1). Kод единица:  u5304. создадени:  05.5.2016. Добавувач :  Tatjana Mateljan for Holiday-Link d.o.o.. Последно ажурирање на податоците:  19.08.2019 1:30:03.
 • Главни карактеристики: 
 • бесплатен wifi, поглед на парк, Вкупна квадратура на внатрешниот простор 54, Спрат на сместувачката единица, спални соби 2, купатила 1, клима апарат врачунат во цената, ТВ, кабловски програми.
 • информации: 
 • Број на ѕвездички. Вкупна квадратура на внатрешниот простор 54. спални соби 2. дневни соби 1. Број на кујни 1. купатила 1. Спрат на сместувачката единица.
 • Спална соба 1: 
 • Подот на спалната соба паркет. Кревети . Постелнината е расположива за употреба.
 • Спална соба 2: 
 • Подот на спалната соба паркет. Кревети . Постелнината е расположива за употреба.
 • Дневни соби: 
 • Опис. Подот на просториите за престој. помошни кревети:. клима апарат врачунат во цената, греење врачунато во цената, ТВ, кабловски програми, радио, маса за седење во дневна соба, софа/фотелја, единицата е и за пушачи и за непушачи.
 • кујна: 
 • маса и столчиња, лавабо, шпрет со 4 круга, шпоретот е само на струја, рерна, фрижидер, замрзнувач, микровална, тостер, машина за миење садови, пегла.
 • интернет: 
 • бесплатен wifi.
 • Види: 
 • поглед на парк.
 • бања: 
 • туш кабина, клозет, машина за перење, плочки, фен, пешкири.
 • домашни миленици: 
 • не се примаат домашни миленичиња.
A1 (3+1) : Prices 2019 (EUR)
Бр. на лица 16.7.2019
31.8.2019
01.9.2019
30.9.2019
01.10.2019
31.12.2019
01.1.2020
31.5.2020
01.6.2020
30.6.2020
01.7.2020
08.7.2020
09.7.2020
13.7.2020
14.7.2020
31.8.2020
01.9.2020
30.9.2020
01.10.2020
31.12.2020
1 - 4 79 EUR 56 EUR 45 EUR 45 EUR 56 EUR 79 EUR 170 EUR 79 EUR 56 EUR 45 EUR
мин. ноќевања 2 2 2 2 2 2 3 2 2 2
пристигнување Било кој ден Било кој ден Било кој ден Било кој ден Било кој ден Било кој ден Било кој ден Било кој ден Било кој ден Било кој ден

Прикажаната цена е за единица за дефиниран број на луѓе.
Понуди:
Cпецијален акција 20.8.2019 - 31.8.2019 / - 10 %

Вклученo: Клима, Интернет, Креветче за дете-бебе

Легенда: термините со црвена позадина се резервирани

Полињата означени со ѕвездичка (*) се задолжителни!

Цена закупa

{{calcPrice | number:2}} €

Action:

{{calcAction | number:2}} €

{{charge.text}}:

{{charge.value | number:2}} €

Вкупната цена

{{calcTotal | number:2}} €

Повратен депозит:

{{calcDeposit | number:2}} €

No price for selected period - ask supplier for price.

Please fill all children ages fields.

Number of people greater than capacity.

Ако не сакате да резервирате сега, наместо да имате повеќе прашања, ве молиме пополнете ги и кликнете на "Испрати пребарување".

Локална агенција

Добавувачот

Holiday-Link.com е портал и туристичка агенција создадена од луѓе со долгогодишно искуство во онлајн бизнис за туризам.Нашата цел е да понудиме сместување и други услуги по најдобра можна цена за к... Прикажи повеќе

Oбјави статија
Сопственици, менаџери, вработени ресторани, клубови, настани и останати содржини, напиши своја рецензија на туристичката мапа. Објави статии, слики и видеа БЕСПЛАТНO.

Патници Сте посетиле интересен ресторан, бар, атракција, настан? Поделете ги своите позитивни искуства! Напишете статија, објавете видео или фотографии кои сте ги

Препорачани локации
Хрватска - Сите дестинации