Петрчане  –  Oдмор сместување - Објект со апартмани

 • Основни информации за предметот: 
 • Вид на објект, Duskica - close to the sea, Ulica XVIII. br.2, 23231 Петрчане Пријавување Одјавување Код на објектот: o12330.
 • Туристички понуди во близина: 
 • Услуги: 
 • градина богата со растенија, бесплатно паркиралиште
 • дополнителни услуги: 
 • бесплатно користење на скара, услуга за перење алишта кај изнајмувачот со надоплаќање
 • Плажи во близина на објектот: 
 • плажа соодветна за деца, бетонирана, камена, песочна, плажа со ситни каменчиња
 • Одалеченост: 
 • Town center: 12 m Airport: 15 km Train station: 12 km Ship/ferry port: 12 km Nearest beach: 150 m Sea: 150 m Nearest public transportation (bus or tram): 100 m infirmary/hospital: 6 km Restaurant: 60 m Grocery store: 150 m
Tуристичка мапа
 • Детали: 
 • Tип единица:  Апартман (4+2). Kод единица:  u701. создадени:  22.4.2016. Добавувач :  Tatjana Mateljan for Holiday-Link d.o.o.. Последно ажурирање на податоците:  22.05.2022 6:30:02.
 • Главни карактеристики: 
 • бесплатен wifi, делумен поглед на море, единицата се наоѓа од морската страна, Вкупна квадратура на внатрешниот простор 60, Спрат на сместувачката единица, спални соби 2, купатила 1, Број на тераси 1, клима апарат врачунат во цената, ТВ, сателитски програми.
 • информации: 
 • Број на ѕвездички. Вкупна квадратура на внатрешниот простор 60. спални соби 2. дневни соби 1. Број на кујни 1. купатила 1. Број на тераси 1. Спрат на сместувачката единица.
 • Спална соба 1: 
 • Подот на спалната соба паркет. Кревети . Постелнината е расположива за употреба.
 • Спална соба 2: 
 • Подот на спалната соба паркет. Кревети . Постелнината е расположива за употреба.
 • Дневни соби: 
 • Опис. Од просториите за престој се излегува на тераса. Подот на просториите за престој. помошни кревети:. клима апарат врачунат во цената, греење врачунато во цената, ТВ, сателитски програми, софа/фотелја, единицата е и за пушачи и за непушачи.
 • кујна: 
 • маса и столчиња, лавабо, шпрет со 4 круга, шпорет на струја и плин, рерна, фрижидер, замрзнувач, тостер.
 • интернет: 
 • бесплатен wifi.
 • Види: 
 • делумен поглед на море, единицата се наоѓа од морската страна.
 • бања: 
 • када, клозет, плочки, пешкири.
 • Балкон / тераса: 
 • Квадратура на терасата 30 m2. гарнитура за седење на тераса, терасата е делумно наткриена, терасата се наоѓа од морската страна.
 • домашни миленици: 
 • се примаат сите домашни миленичиња.
A1 (4+2) : Prices 2022 (EUR)
Бр. на лица 1.1.2022
31.5.2022
1.6.2022
15.6.2022
16.6.2022
30.6.2022
1.7.2022
10.7.2022
11.7.2022
20.8.2022
21.8.2022
31.8.2022
1.9.2022
15.9.2022
16.9.2022
30.9.2022
1.10.2022
31.12.2022
1.1.2023
31.5.2023
1.6.2023
15.6.2023
16.6.2023
30.6.2023
1.7.2023
10.7.2023
11.7.2023
20.8.2023
21.8.2023
31.8.2023
1.9.2023
15.9.2023
16.9.2023
30.9.2023
1.10.2023
31.12.2023
1 - 6 35 EUR 46 EUR 52 EUR 65 EUR 73 EUR 65 EUR 52 EUR 46 EUR 35 EUR 35 EUR 46 EUR 52 EUR 65 EUR 73 EUR 65 EUR 52 EUR 46 EUR 35 EUR
мин. ноќевања 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
пристигнување Било кој ден Било кој ден Било кој ден Било кој ден Било кој ден Било кој ден Било кој ден Било кој ден Било кој ден Било кој ден Било кој ден Било кој ден Било кој ден Било кој ден Било кој ден Било кој ден Било кој ден Било кој ден

Прикажаната цена е за единица за дефиниран број на луѓе.

Вклученo: Клима, Греење, Интернет, Домашно милениче, Паркинг место
Незадолжително: Услуга на перење алишта: 5 EUR (once - по_unit)

Легенда: термините со црвена позадина се резервирани

Полињата означени со ѕвездичка (*) се задолжителни!

Цена закупa

{{calcPrice | number:2}} €

Action:

{{calcAction | number:2}} €

{{charge.text}}:

{{charge.value | number:2}} €

Вкупната цена

{{calcTotal | number:2}} €

Повратен депозит:

{{calcDeposit | number:2}} €

No price for selected period - ask supplier for price.

Please fill all children ages fields.

Number of people greater than capacity.

Ако не сакате да резервирате сега, наместо да имате повеќе прашања, ве молиме пополнете ги и кликнете на "Испрати пребарување".

Локална агенција

Добавувачот

Holiday-Link.com е портал и туристичка агенција создадена од луѓе со долгогодишно искуство во онлајн бизнис за туризам.Нашата цел е да понудиме сместување и други услуги по најдобра можна цена за к... Прикажи повеќе

Oбјави статија
Сопственици, менаџери, вработени ресторани, клубови, настани и останати содржини, напиши своја рецензија на туристичката мапа. Објави статии, слики и видеа БЕСПЛАТНO.

Патници Сте посетиле интересен ресторан, бар, атракција, настан? Поделете ги своите позитивни искуства! Напишете статија, објавете видео или фотографии кои сте ги

Препорачани локации
Хрватска - Сите дестинации