Раб  –  Oдмор сместување - Објект со апартмани

 • Основни информации за предметот: 
 • Вид на објект, Mili - 250 m from sea, Palit 39, 51280 Раб Пријавување Одјавување Код на објектот: o356250.
 • Туристички понуди во близина: 
 • Услуги: 
 • бесплатно паркиралиште, заедничка тераса, двор, градина, градина богата со растенија, детско игралиште
 • спортски активности: 
 • бадминтон
 • дополнителни услуги: 
 • бесплатна услуга за перење алишта кај изнајмувачот, туш во двор, детски кревет на барање-бесплатно, бесплатно користење на скара
 • Плажи во близина на објектот: 
 • плажа со ситни каменчиња, песочна, камена, бетонирана, нудистичка плажа, плажа соодветна за деца
 • Одалеченост: 
 • Town center: 250 m Airport: 70 km Train station: 120 km Ship/ferry port: 11 km Nearest beach: 600 m Sea: 250 m Nearest public transportation (bus or tram): 300 m infirmary/hospital: 0.3 km Restaurant: 70 m Grocery store: 150 m
Tуристичка мапа
 • Детали: 
 • Tип единица:  Апартман (7+2). Kод единица:  u29696. создадени:  15.6.2018. Добавувач :  Tatjana Mateljan for Holiday-Link d.o.o.. Последно ажурирање на податоците:  30.07.2021 10:00:03.
 • Главни карактеристики: 
 • бесплатен wifi, поглед на градина, Вкупна квадратура на внатрешниот простор 110, спални соби 3, купатила 3, Број на тераси 3, ТВ, сателитски програми, клима апарат врачунат во цената.
 • информации: 
 • Број на ѕвездички. Вкупна квадратура на внатрешниот простор 110. спални соби 3. дневни соби 1. Број на кујни 1. купатила 3. Број на тераси 3.
 • Спална соба 1: 
 • Подот на спалната соба плочки. Кревети . Помошни кревети. Постелнината е расположива за употреба. Од собата се излегува на тераса. Купатилото е во собата.
 • Спална соба 2: 
 • Подот на спалната соба плочки. Кревети . Постелнината е расположива за употреба. Од собата се излегува на тераса. Купатилото е во собата.
 • Спална соба 3: 
 • Подот на спалната соба плочки. Кревети . Постелнината е расположива за употреба. Од собата се излегува на тераса. Купатилото е во собата.
 • Дневни соби: 
 • Опис. Од просториите за престој се излегува на тераса. Подот на просториите за престој. клима апарат врачунат во цената, греење врачунато во цената, ТВ, сателитски програми, радио, работна маса, простор за седење, единицата е звучно изолирана, единицата е и за пушачи и за непушачи.
 • кујна: 
 • маса и столчиња, лавабо, шпрет со 4 круга, шпоретот е само на струја, рерна, фрижидер, замрзнувач, апарат за варење на вода, микровална, тостер, машина за миење садови, пегла.
 • интернет: 
 • бесплатен wifi.
 • Види: 
 • поглед на градина.
 • бања 1: 
 • туш кабина, клозет, машина за перење, плочки, фен, пешкири.
 • бања 2: 
 • туш кабина, клозет, плочки, фен, пешкири.
 • бања 3: 
 • туш кабина, клозет, плочки, фен, пешкири.
 • Балкон / тераса 1: 
 • Квадратура на терасата 30 m2. гарнитура за седење на тераса, терасата е делумно наткриена, терасата е во приземје-градинска тераса.
 • Балкон / тераса 2: 
 • Квадратура на терасата 30 m2. гарнитура за седење на тераса, терасата е делумно наткриена, терасата е во приземје-градинска тераса.
 • Балкон / тераса 3: 
 • Квадратура на терасата 60 m2. гарнитура за седење на тераса, терасата е делумно наткриена.
 • домашни миленици: 
 • се примаат сите домашни миленичиња.
A1 Marjetka (7+2) : Prices 2021 (EUR)
Бр. на лица 21.7.2021
24.8.2021
25.8.2021
21.9.2021
22.9.2021
31.12.2021
01.1.2022
11.5.2022
12.5.2022
31.5.2022
01.6.2022
30.6.2022
01.7.2022
20.7.2022
21.7.2022
24.8.2022
25.8.2022
21.9.2022
22.9.2022
31.12.2022
1 - 6 270 EUR 250 EUR 162 EUR 177 EUR 209 EUR 242 EUR 276 EUR 297 EUR 276 EUR 177 EUR
7 282 EUR 262 EUR 174 EUR 188 EUR 221 EUR 254 EUR 288 EUR 309 EUR 288 EUR 188 EUR
8 294 EUR 273 EUR 185 EUR 200 EUR 232 EUR 266 EUR 300 EUR 320 EUR 300 EUR 200 EUR
9 305 EUR 285 EUR 197 EUR 212 EUR 244 EUR 277 EUR 311 EUR 332 EUR 311 EUR 212 EUR
мин. ноќевања 7 7 5 5 5 5 7 7 7 5
пристигнување Било кој ден Било кој ден Било кој ден Било кој ден Било кој ден Било кој ден Било кој ден Било кој ден Било кој ден Било кој ден

Прикажаната цена е за единица за дефиниран број на луѓе.
Понуди:
Cпецијален акција 11.7.2021 - 31.10.2021 / - 15 %

Вклученo: Клима, Паркинг место, Креветче за дете-бебе, Услуга на перење алишта
Незадолжително: Домашно милениче: 5 EUR (per_night - по_unit)

Легенда: термините со црвена позадина се резервирани

Полињата означени со ѕвездичка (*) се задолжителни!

Цена закупa

{{calcPrice | number:2}} €

Action:

{{calcAction | number:2}} €

{{charge.text}}:

{{charge.value | number:2}} €

Вкупната цена

{{calcTotal | number:2}} €

Повратен депозит:

{{calcDeposit | number:2}} €

No price for selected period - ask supplier for price.

Please fill all children ages fields.

Number of people greater than capacity.

Ако не сакате да резервирате сега, наместо да имате повеќе прашања, ве молиме пополнете ги и кликнете на "Испрати пребарување".

 • Детали: 
 • Tип единица:  Апартман (5+3). Kод единица:  u29697. создадени:  15.6.2018. Добавувач :  Tatjana Mateljan for Holiday-Link d.o.o.. Последно ажурирање на податоците:  30.07.2021 10:00:03.
 • Главни карактеристики: 
 • бесплатен wifi, поглед на градина, Вкупна квадратура на внатрешниот простор 120, Спрат на сместувачката единица, спални соби 2, купатила 3, Број на тераси 3, клима апарат врачунат во цената, ТВ, сателитски програми.
 • информации: 
 • Број на ѕвездички. Вкупна квадратура на внатрешниот простор 120. спални соби 2. дневни соби 1. Број на кујни 1. купатила 3. Број на тераси 3. Спрат на сместувачката единица.
 • Спална соба 1: 
 • Подот на спалната соба плочки. Кревети . Постелнината е расположива за употреба. Од собата се излегува на тераса. Купатилото е во собата.
 • Спална соба 2: 
 • Подот на спалната соба плочки. Кревети . Постелнината е расположива за употреба. Од собата се излегува на тераса. Купатилото е во собата.
 • Дневни соби: 
 • Опис. Од просториите за престој се излегува на тераса. Подот на просториите за престој. помошни кревети:. клима апарат врачунат во цената, ТВ, сателитски програми, радио, работна маса, простор за седење, маса за седење во дневна соба, единицата е звучно изолирана, единицата е и за пушачи и за непушачи.
 • кујна: 
 • маса и столчиња, лавабо, шпрет со 4 круга, шпоретот е само на струја, рерна, фрижидер, замрзнувач, апарат за варење на вода, микровална, тостер, машина за миење садови, пегла.
 • интернет: 
 • бесплатен wifi.
 • Види: 
 • поглед на градина.
 • бања 1: 
 • туш кабина, клозет, плочки, фен, пешкири.
 • бања 2: 
 • туш кабина, клозет, плочки, фен, пешкири.
 • бања 3: 
 • туш кабина, клозет, плочки, фен, пешкири.
 • Балкон / тераса 1: 
 • Квадратура на терасата 20 m2. гарнитура за седење на тераса, терасата е делумно наткриена.
 • Балкон / тераса 2: 
 • Квадратура на терасата 20 m2. гарнитура за седење на тераса, терасата е делумно наткриена.
 • Балкон / тераса 3: 
 • Квадратура на терасата 50 m2. гарнитура за седење на тераса, терасата е во приземје-градинска тераса.
 • домашни миленици: 
 • се примаат сите домашни миленичиња.
A2 Tina (5+3) : Prices 2021 (EUR)
Бр. на лица 21.7.2021
24.8.2021
25.8.2021
21.9.2021
22.9.2021
31.12.2021
01.1.2022
11.5.2022
12.5.2022
31.5.2022
01.6.2022
30.6.2022
01.7.2022
20.7.2022
21.7.2022
24.8.2022
25.8.2022
21.9.2022
22.9.2022
31.12.2022
1 - 6 270 EUR 250 EUR 162 EUR 178 EUR 209 EUR 242 EUR 276 EUR 297 EUR 276 EUR 178 EUR
7 282 EUR 262 EUR 174 EUR 190 EUR 221 EUR 254 EUR 288 EUR 309 EUR 288 EUR 190 EUR
8 294 EUR 273 EUR 185 EUR 202 EUR 232 EUR 266 EUR 300 EUR 320 EUR 300 EUR 202 EUR
мин. ноќевања 7 7 5 5 5 5 7 7 7 5
пристигнување Било кој ден Било кој ден Било кој ден Било кој ден Било кој ден Било кој ден Било кој ден Било кој ден Било кој ден Било кој ден

Прикажаната цена е за единица за дефиниран број на луѓе.
Понуди:
Cпецијален акција 11.7.2021 - 31.10.2021 / - 15 %

Вклученo: Клима, Паркинг место, Креветче за дете-бебе, Услуга на перење алишта
Незадолжително: Домашно милениче: 5 EUR (per_night - по_unit)

Легенда: термините со црвена позадина се резервирани

Полињата означени со ѕвездичка (*) се задолжителни!

Цена закупa

{{calcPrice | number:2}} €

Action:

{{calcAction | number:2}} €

{{charge.text}}:

{{charge.value | number:2}} €

Вкупната цена

{{calcTotal | number:2}} €

Повратен депозит:

{{calcDeposit | number:2}} €

No price for selected period - ask supplier for price.

Please fill all children ages fields.

Number of people greater than capacity.

Ако не сакате да резервирате сега, наместо да имате повеќе прашања, ве молиме пополнете ги и кликнете на "Испрати пребарување".

Локална агенција

Добавувачот

Holiday-Link.com е портал и туристичка агенција создадена од луѓе со долгогодишно искуство во онлајн бизнис за туризам.Нашата цел е да понудиме сместување и други услуги по најдобра можна цена за к... Прикажи повеќе

Oбјави статија
Сопственици, менаџери, вработени ресторани, клубови, настани и останати содржини, напиши своја рецензија на туристичката мапа. Објави статии, слики и видеа БЕСПЛАТНO.

Патници Сте посетиле интересен ресторан, бар, атракција, настан? Поделете ги своите позитивни искуства! Напишете статија, објавете видео или фотографии кои сте ги

Препорачани локации
Хрватска - Сите дестинации