Фаст фуд / Слаткарници - Хрватска

Приказано 1-5 од 200 ставки.

Andrija Gusic (објект менаџер),  20.6.2017

0/10
  • Address: Paraćeva 19
  • Телефон 097 623 9893
  • Мејл адреса: fastfood.sesula@gmail.com
Mора да се посети(/) Посетете(/) Прескокнете(/)
Брза храна ШЕШУЛА Сплит, понуда: месо на скара, пици, салати, пијалоци, фрито, тестенини, сендвичи. Бесплатна испорака во Сплит.

Holiday-Link.com (Facebook page),  18.7.2019

0/10
  • Address: Vela Placa 4
  • Телефон +385923169735
Mора да се посети(/) Посетете(/) Прескокнете(/)
донер кебаб Ќебапи со сирење вегетаријан кебаб jufka плескавица голем плескавица пилешко плескавица чизбургер тост сендвич pommes пица топло куче лигњи

Holiday-Link.com (Facebook page),  17.9.2019

0/10
  • Address: Obala Palih Boraca b.b.
Mора да се посети(/) Посетете(/) Прескокнете(/)
Првото нешто што ќе забележите кога ќе прошетате во бар-портокал, веднаш од морето на Ровињ, е неговото мени со енциклопедиски десерт. Всушност, тоа е целосна лага. Уште прво што забележувате се чамц...

Holiday-Link.com (Facebook page),  15.9.2019

0/10
  • Address: Rade
  • Мејл адреса: fastfoodtm@net.hr
Mора да се посети(/) Посетете(/) Прескокнете(/)
Во нашата понуда (меѓу другото) ние исто така нудиме познати ќебапи, чизбургер, хамбургери, буреци, тости, пами, лигњи. Со широк спектар на пици и јадења на скара, T&M за брза храна гарантира исклучи...

Holiday-Link.com (Facebook page),  15.9.2019

0/10
  • Address: Bijela uvala
  • Телефон 098724968
Mора да се посети(/) Посетете(/) Прескокнете(/)
Убав поглед од терасата Навистина добра храна за уште подобри цени Персоналот е многу пријателски расположен
Сместување и понуда
Oбјави ја туристичката понуда
Сопственици на апартмани, соби, куќи, пансиони, хотели, кампови итн. Објавете ја Вашата понуда БЕСПЛАТНO. Се плаќа само приемот на конкретно прашање или реализираната резервација.
Oбјави статија
Сопственици, менаџери, вработени ресторани, клубови, настани и останати содржини, напиши своја рецензија на туристичката мапа. Објави статии, слики и видеа БЕСПЛАТНO.

Патници Сте посетиле интересен ресторан, бар, атракција, настан? Поделете ги своите позитивни искуства! Напишете статија, објавете видео или фотографии кои сте ги

Препорачани локации
Хрватска - Сите дестинации